Kurumsal

AKSATUR, etik değerlerden ödün vermeden müşterilerin ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, çağdaş standartlarda hizmet veren, başarının sürekliliğini kurum kültürü haline dönüştürerek iş çözümleri ve hizmet sunan bir kuruluştur. Güveni ve saygınlığı temsil eden, mutlak müşteri mutluluğunu ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan, ulusal ve uluslararası düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş olan ve sizlere sunduğu hizmet ve kaliteden ödün vermeyerek kendi ulusunda lider, uluslar arası sektörde de örnek olmaya çalışan yenilikçi bir firmadır..

Amacımız
Turizm sektörüne entellektüel birikimimizle aşk ve heyecan katmak, sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişerek hizmette tercih edilen şirket olmaktır.

İlkemiz;
Uzman kadromuz ile hizmette fark yaratarak, üstün kalite anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.


Nitelikli ve lüks hac organizasyonları, özel umre grupları, yurtiçi, yurtdışı kültür turları, kongre-seminer, fuar organizasyonları, dünyanın her yerine tarifeli ve charter seferler ile en ekonomik uçak biletleri, otel rezervasyonları, vize, rent-a-car, uçak kiralama ve VIP transfer hizmetleriyle, Aksatur Mescidi Aksa Seyahat Acentesi yaşamınızı kolaylaştırmayı hedef edinmiştir.


Saygılarımızla